HOF-DOM: regały, artykuły metalowe, geosyntetyki,

OFERTA

Agrowłóknina do ściółkowania w kolorach:
- czarna p50 i p80
- brązowa p50
- zielona p50
ma szeroki zastosowanie w ogrodnictwie i rolnictwie.

Dzięki największej dawce skoncentrowanego stabilizatora przeciw UV agrowłókniny ogrodowe Plant-protex wyróżniają się największą wytrzymałością spośród włóknin dostępnych na rynku Europejskim.

Agrowłóknina ściółkująca:
-nie pozwala na rozwój chwastów,
-przepuszcza wodę i nawozy płynne,
-zwiększa temperaturę gleby, wzmacnia system korzeniowy i przyśpiesza wegetację,
-spowalnia tempo wysychania gleby przez spowolnione parowanie,
-przyczynia się do zachowania czystości i warunków fitosanitarnych


 

 

 

 

 

 

 

Agrowłóknina wiosenna P-17 Plant-protex to najcieńsza z agrowłóknin wiosennych stosowanych w profesjonalnym rolnictwie, działkach i domowych ogródkach i ogrodach. Jej największą zaletą jest najniższa cena. Ze względu na zastosowanie gramatury na poziomie 17g/m2 charakteryzuje się dobrą choć trochę mniejszą trochę mniejszą wytrzymałością niż agrowłókniny p19 i p23. Pomimo najmniejszej grubości zastosowanie najsilniejszego koncentratu przeciw UV, wzmacnianych brzegów oraz zgrzewane a nie klejone łączenia powodują, że jest ona mocniejsza  niż produkty konkurencji dostępne na rynku.

Agrowłóknina wiosenna P-19 Plant-protex to najpopularniejsza z agrowłóknin wiosennych stosowanych w profesjonalnym rolnictwie. Gramatura na poziomie 19g/m2 zapewnia fizyczną barierę przed szkodnikami, zwiększa temperaturę chroniąc mniej odporne rośliny oraz przyśpieszając ich wegetację. W odróżnieniu od foli pozwala na swobodny przepływ powietrza, oraz wody.

Agrowłóknina zimowa P-50 Plant-protex to to specjalistyczna włóknina do zastosowań w ogrodnictwie i rolnictwie. Ma zastosowanie głównie podczas zimy, ale również wczesną wiosną i późną jesienią. Tworzy otulinę wewnątrz której temperatura jest wyższa oraz zabezpiecza przed działaniem mroźnych wiatrów, zwłaszcza w bezśnieżne zimy. Agrowłóknina Plant-protex przepuszcza światło, pozwala lepiej kontrolować gospodarkę wodną ograniczając wysuszanie roślin oraz przepuszczając wodę. Stabilizowana przeciw promieniom UV największą dawką koncentratu jest najwytrzymalszą z dostępnych agrowłóknin na rynku europejskim.

NOWOŚCI I PROMOCJE

Nasze realizacje

Krzysztof Hofman, telefon 601-460-666
Can't open socket